Strona główna » O firmie

O firmie

P.P.H. REMA powstała w 1998 roku na bazie rodzinnej firmy P.P.H.U. MAROL, która rozpoczęła działalność w 1983 roku.

Obecnie zakład znajduje się w miejscowości Babice przy trasie Aleksandrów Łódzki - Lutomiersk (ok. 10 km na zachód od Łodzi).

Głównie zajmujemy się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, zarówno popularnych jak i technicznych, na oprzyrządowaniu wykonanym we własnym zakresie przez naszą kadrę techniczną.Dotychczas specjalizowaliśmy się w wykonywaniu "wyrobów na zamówienie" - nawet niedużych serii.

Obecnie w głównej mierze zajmujemy się produkcją elementów dekoracji okna. Większość naszej produkcji trafia bezpośrednio na rynek krajowy, pozostała część na rynki zagraniczne.Posiadany park maszynowy umożliwia nam wykonywanie elementów z metali lub tworzyw sztucznych, oraz z połączenia tych dwóch materiałów.

Własna narzędziownia pozwala szybko wykonać każde niezbędne oprzyrządowanie, dzięki czemu możemy w krótkim czasie reagować na potrzeby rynku. Dział projektowo-wdrożeniowy stale śledząc najnowsze trendy i rozwiązania pracuje nad tym, aby nasza oferta była nowoczesna i jak najbardziej atrakcyjna dla klienta.


Przejdź do strony głównej